fot. Łukasz Gurbiel; Tree: checked

Instagramowy misz-masz (27)

Dzisiaj do blogowej galerii trafiło siedem kolejnych zdjęć. Zrobiłem je zimą i wczesną wiosną w 2017 r.

Kopiec Krakusa i jego okolice to jedne z moich ulubionych miejsc w Krakowie. Widok z kopca jest wspaniały, ale on sam jest raczej niefotogeniczny – nie jest łatwo ciekawie go sportretować. Za to nieopodal kopca znajduje się bardzo charakterystyczne – i fotogeniczne – drzewo. To z pewnością jedno z częściej fotografowanych drzew w Krakowie.

fot. Łukasz Gurbiel; Kopiec Krakusa zimą

fot. Łukasz Gurbiel; Tree: checked

Poniższe zdjęcie przedstawia Plac Centralny im. Ronalda Reagana w Nowej Hucie.

fot. Łukasz Gurbiel; Plac Centralny im. Ronalda Reagana w Nowej Hucie

A to Sukiennice:

fot. Łukasz Gurbiel, Sukiennice

Zdjęcie pani z zaklejonymi taśmą malarską ustami zrobiłem na przystanku tramwajowym przy ulicy Krakowskiej na Kazimierzu. To jedna z moich ulubionych tegorocznych fotografii. Wracałem właśnie do domu ze spaceru po Krakowie, który odbyłem w towarzystwie Małgosi @shi_sha14 i Jacka @jacekszlak. Weryfikowaliśmy trasę, którą następnie mieli przejść uczestnicy krakowskiej edycji Mobile Photo Trip. Nie zrobiłem w ten dzień więcej wartościowych zdjęć, ale to jedno całkowicie wynagrodziło mi cały dzień biegania po mieście :)

fot. Łukasz Gurbiel; Niemy krzyk

Z poniższymi zdjęciami też wiąże się pewna historia. Przymierzając się do fotografowania, właściwie chciałem udawać, że robię zdjęcia, bo rzecz działa się podczas kręcenia krótkiego materiału filmowego, ze mną w roli głównej, dla Sony Mobile Polska. Okazało się jednak, że przed obiektywem wykreowały się całkiem ciekawe sytuacje :)

fot. Łukasz Gurbiel; Kościół św. Wojciecha w odbiciu

fot. Łukasz Gurbiel; Kościół św. Wojciecha w odbiciu 2

komentarze 2 dla "Instagramowy misz-masz (27)"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge