fot. @barazet - zdjęcie główne MPT w Sandomierzu

Mobile Photo Trip w Sandomierzu – fotograficzne podsumowanie

Mobile Photo Trip 3 Sandomierz - plakat

Mobile Photo Trip 3 Sandomierz – plakat

Sandomierska edycja Mobile Photo Trip była pierwszym spotkaniem pasjonatów fotografii mobilnej z całej Polski w ramach nowej – trzeciej już – edycji tego cyklu. Uczestnicy posługując się smartfonami, robili zdjęcia w przepięknym Sandomierzu, a następnie przez kilka tygodni umieszczali je na Instagramie, spinając oficjalnym znacznikiem wydarzenia: #MobilePhotoTrip_Sandomierz. Prac uzbierało się ponad pół tysiąca, a ja przedstawiam te, które najbardziej wpadły mi w oko.

Oto szczęśliwa trzynastka :) Jak zwykle kolejność zdjęć nic nie oznacza, jest ona wynikiem mojej wielokrotnej selekcji zamieszczonych przez uczestników sandomierskiej wycieczki prac.

Serdecznie gratuluję autorom wyróżnionych zdjęć!

Mobile Photo Trip - plakat słupskiej edycjiCzas gna jak szalony! 7 października odbyło się już drugie spotkanie z aktualnego cyklu Mobile Photo Trip. Jego uczestnicy odwiedzili tym razem Słupsk. Gospodarzem i przewodnikiem po tym uroczym mieście – zwanym niekiedy małym Paryżem – była Kaja Piwowarska (@kaajkkaa). Za około dwa tygodnie możecie spodziewać się mojego fotograficznego podsumowania z tego wydarzenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge