Mobile Photo Trip 3 Sandomierz - plakat

Rusza 3. edycja cyklu Mobile Photo Trip. Na pierwszy ogień idzie Sandomierz

Witajcie po dłuższej przerwie! Niespełna dziewięć miesięcy temu urodziła się moja córka Zosia. Jestem przekonany, że gdyby przyszła na świat w indiańskiej rodzinie, to nazywałaby się „Ta, która nie lubi spać”. Odpuściłem na kilka miesięcy pracę nad Fotokomórkomanią i ograniczyłem do minimum swoje zaangażowanie w Grupie Mobilni, bo z powodu permanentnego niedospania nie byłem w stanie sklecić w akceptowalnym czasie kilkunastu rozsądnych zdań, a tworzenie w takich warunkach przestało sprawiać mi jakąkolwiek przyjemność. Jednakże ostatnio postanowiłem sobie, że we wrześniu rozpoczynam powrót do zaniechanych aktywności.

Tak się złożyło, że we wrześniu wraca również cykl Mobile Photo Trip ze swoją już 3. edycją! Pierwszym miastem, które odwiedzą uczestnicy najnowszej odsłony MPT będzie piękny Sandomierz:

 

Mobile Photo Trip 3 Sandomierz - plakat

Mobile Photo Trip 3 Sandomierz – plakat

Agnieszka Kubera - gospodarz Mobile Photo Trip 3 w Sandomierzu

Agnieszka Kubera

Trip startuje już w najbliższy weekend – 9 września. Przez całą sobotę 40 pasjonatów fotografii mobilnej z Polski będzie fotografowało Sandomierz, a także odwiedzi kilka ciekawych instytucji. Wycieczkę poprowadzi Agnieszka Kubera (@agnieszkakubera), która w Sandomierzu się urodziła i – jak sama napisała – regularnie do niego wraca.

Z organizatorami wydarzenia można się skontaktować poprzez oficjalną stronę facebookową.

Tak, jak w czasie trwania poprzedniej edycji MPT będę starał się po każdej odsłonie wybierać i prezentować na łamach Fotokomórkomanii najbardziej podobające mi się zdjęcia. Cóż, ostatnio nie udało mi się dociągnąć tej działalności do końca – z powodów, o których opowiedziałem na początku niniejszego tekstu, ale w tym roku nie przewiduję już żadnych urodzin :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge