Warsztaty fotografii mobilnej w Gdańsku

Wielka gratka! Warsztaty fotografii mobilnej z Michałem Koralewskim i Thomasem Kakareko

Gdańskie warsztaty fotografii mobilnej

W drugi weekend października odbędą się w Gdańsku dwie edycje (sobotnia i niedzielna) warsztatów fotografii mobilnej. Będzie to właściwie niepowtarzalna okazja do poznania tajników pracy dwóch niesamowitych fotografów mobilnych, albowiem „zajęcia” poprowadzą Michał Koralewski (Instagram: @michal_koralewski) oraz Thomas Kakareko (Instagram: @thomas_k).

Michał jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów mobilnych i pomysłodawcą Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”. Thomas to z kolei człowiek tak mocno zafascynowany fotografią mobilną, że ta w końcu stała się jego sposobem na życie. Zdjęcia Thomasa zjednały mu już prawie 660 tysięcy fanów na Instagramie! Thomas mieszka na co dzień w Berlinie, lecz ma polskie korzenie, więc potencjalni uczestnicy warsztatów kompletnie nie powinni obawiać się bariery językowej :)

Warsztaty są płatne, ale opłata jest symboliczna. To zaledwie 30 zł.

Dokładnie informacje na temat warsztatów znajdują się na stronie Mobilnych w artykułach: Warsztaty fotografii mobilnej w GdańskuWarsztaty fotografii mobilnej w Gdańsku – informacje ogólne.

UWAGA: można się już zapisywać, a o tym, jak to uczynić dowiecie się artykułu: Warsztaty fotografii mobilnej w Gdańsku – informacje o zapisach. Raczej się nie ociągajcie – ilość miejsc jest ograniczona.

komentarze 2 dla "Wielka gratka! Warsztaty fotografii mobilnej z Michałem Koralewskim i Thomasem Kakareko"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge