Fot.: funkyspion

Mobile Photo Trip w Poznaniu – przegląd zdjęć zrobionych przez uczestników

Nadszedł czas na moje podsumowanie fotograficznych dokonań uczestników poznańskiego spotkania z cyklu Mobile Photo Trip 2015/2016. Wydarzenie miało miejsce 16 kwietnia, a jego partnerami byli:

Urząd Miasta Poznania

Stowarzyszenie Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Poznań City Center

Teraz, po krótkiej – aczkolwiek niezbędnej – części oficjalnej, przejdę już do zdjęć. Uczestnicy MPT w Poznaniu, zamieścili w ramach instagramowego hashtagu #MobilePhotoTrip_Poznan ponad 500 fotografii. Wiele przypadło mi do gustu, ale oczywiście nie mogę ich tutaj wszystkich zaprezentować. Wybrałem sobie do pokazania dwanaście prac. Rzecz jasna kolejność nie ma znaczenia; to nie jest ranking :). Według mnie, wszystkie są warte oglądnięcia! Zapraszam do podziwiania:

To była dziesiątka zdjęć od „cywilnych” uczestników Mobile Photo Trip w Poznaniu, a teraz jeszcze dwie świetne prace autorstwa Damiana Kostki – pomysłodawcy całego cyklu:

Pamiętajcie, że już niebawem Mobile Photo Trip 2015/2016 zawita do Szczecina (21-22 maja)! Informacji szukajcie między innymi na stronie Mobilnych, a także na ich instagramowym profilu!

komentarze 4 dla "Mobile Photo Trip w Poznaniu – przegląd zdjęć zrobionych przez uczestników"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge