fot.: dyskalkulia

Przegląd zdjęć z gliwickiej edycji Mobile Photo Trip 15/16

Gliwicka edycja Mobile Photo Trip 15/16 pod przewodnictwem Mirosława Górskiego (@squarepoet) i Damiana Kostki (@free3hands) jest już za nami, a teraz nadszedł czas na mój subiektywny przegląd zdjęć zrobionych przez uczestników tej fotograficznej wycieczki.

Wszystkie zdjęcia można zobaczyć zaglądając pod instagramowy hashtag #MobilePhotoTrip_Gliwice, a ja pokażę tutaj te, które najbardziej ucieszyły moje oczy :). Kolejność nie gra roli – fotografie są ułożone według czasu pojawiania się pod wspomnianym tagiem. No to do dzieła:

W tym miejscu muszę przerwać prezentację zdjęć i uczynić krótki komentarz. Tytuł kolejnego zdjęcia nieźle mnie ubawił, więc może i Wy się uśmiechniecie: Princess escaping from the tower. Prawda, że teraz jakby inaczej patrzy się na tę fotografię? :)))).

Na koniec dzisiejszego przeglądu jeszcze dwa czarno-białe zdjęcia, takie – można by rzec – pozakonkursowe, bo autorami obu są gospodarze Mobile Photo Trip 15/16 w Gliwicach. Spodobały mi się bardzo i postanowiłem jednak je pokazać:


A już w kwietniu Mobile Photo Trip w Poznaniu! Informacji szukajcie na stronie Mobilnych oraz na ich instagramowym profilu!

komentarzy 5 dla "Przegląd zdjęć z gliwickiej edycji Mobile Photo Trip 15/16"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge