Fot.: diabli_nadali

Bytom Mobile Photo Trip 15/16 – kadry, które mnie ujęły

Pierwsze koty za płoty! Bytomskie – premierowe spotkanie z serii Mobile Photo Trip 2015/2016 już za nami! Uzgodniłem z Damianem Kostką, „opiekunem” całego cyklu, że pokażę tutaj – na Fotokomórkomanii – zdjęcia, które wpadły mi w oko podczas przeglądania oficjalnego instagramowego hashtagu wycieczki (#mobilephototrip_bytom). To takie moje widzimisię, które nie ma nic wspólnego z konkursem, którego wyniki z pewnością niebawem przedstawi Damian.

Pierwotnie postanowiłem zaprezentować kilka zdjęć, kilku różnych autorów. Jednakże kiedy po wnikliwym – bo trzykrotnym – przeglądnięciu ponad 300 fotografii zostałem z kilkunastoma kandydatami do prezentacji, to okazało się, że kadry, które zrobiły na mnie największe wrażenie, mają jednego autora, a właściwie autorkę: @diabli_nadali.

I na zdjęciach @diabli_nadali z bytomskiej wycieczki dzisiaj poprzestanę. Zamieściliście wiele świetnych fotografii, ale właśnie te cztery pokazane poniżej, tworzą według mnie naprawdę mocną, spójną tematycznie i formalnie serię.

@diabli_nadali – gratuluję pięknych strzałów!


Zachęcam również do odwiedzenia zamieszczonej na stronie Mobilnych fotorelacji z bytomskiej wycieczki: BYTOM Mobile Photo Trip 2015 — fotorelacja

komentarze 2 dla "Bytom Mobile Photo Trip 15/16 – kadry, które mnie ujęły"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge