Mobile Photo Trip 15/16

Mobile Photo Trip 15/16 – pierwsze spotkanie już w listopadzie!

Mobile Photo Trip 15/16
Mam ogromną przyjemność ogłosić, że Fotokomórkomania została partnerem Mobile Photo Trip 15/16 – świetnej inicjatywy, której pomysłodawcą jest Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”. Mobile Photo Trip 15/16 to cykl ośmiu spotkań z fotografią mobilną. Odbędą się one w ośmiu różnych miastach Polski, a gospodarzem każdego z nich będzie mieszkający w danym mieście interesujący fotograf mobilny. Oczywiście na wszystkich „zlotach” obecni będą również przedstawiciele Mobilnych. Wiem, że każde z miast planuje odwiedzić Damian Kostka (@free3hands) – inspirator całej akcji; z pewnością także inni „Mobilni” będą się w miarę swoich możliwości przyłączali. Ja także zamierzam pojawić się w kilku miejscach :).

Głównym punktem programu wszystkich spotkań będzie fotograficzna wycieczka pod przewodnictwem lokalnego pasjonata fotografii mobilnej. Planujemy mnóstwo rozmów i masę wspólnego fotografowania!  Po raz kolejny wyjdziemy z fotografią mobilną z internetu do realnego świata :).

Niestety liczba miejsc jest ograniczona. W każdej z wycieczek może uczestniczyć tylko 20 osób. Żeby znaleźć się wśród nich, należy dołączyć do odpowiedniego „wydarzenia” na Facebooku, a przede wszystkim wypełnić formularz, który zostanie przygotowany dla każdego z miast. Więcej informacji można znaleźć w artykule MOBILE PHOTO TRIP 15/16 na stronie Mobilnych.

Mobile Photo Trip 15/16 - BytomPierwszym miastem goszczącym Mobile Photo Trip będzie Bytom, a gospodarzem spotkania Damian Jóskowiak, znany na Instagramie jako @djoskowiak. Wycieczka zaplanowana jest na 29 listopada 2015 roku. Po wszelkie niezbędne szczegóły (w tym po adres formularza do zgłoszenia uczestnictwa) odsyłam na stronę Mobilnych do wpisu Mobile Photo Trip — BYTOM 29.11.15.

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w tym ekscytującym wydarzeniu!

Tymczasem zapraszam do rzucenia okiem na kilka bytomskich zdjęć Damiana Jóskowiaka:

komentarze 2 dla "Mobile Photo Trip 15/16 – pierwsze spotkanie już w listopadzie!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge