Widok na Pałac Kultury i Nauki

Instagramowy misz-masz (17)

Blogowa galeria odrobinę zarosła pajęczyną… Czas znowu zacząć wstawiać do niej nowe zdjęcia. Dzisiaj pięć.

Tak po prawdzie, to te zdjęcia nie są takie nowe; zrobiłem je w pierwszym kwartale tego roku.

Pierwsze jest z Warszawy i jednocześnie jest to prawdopodobnie ostatnia fotografia w galerii powstała przy pomocy Samsunga Galaxy S III… Lubiłem ten telefon, właściwie dalej lubię, jednakże z punktu widzenia fotografii mobilnej to już trochę zabytek…

Widok na Pałac Kultury i NaukiKolejne zdjęcia zrobiłem smartfonem, którym posługuję się obecnie, to znaczy Sony Xperią Z3 Compact. Jeżeli jesteście ciekawi, co – jako fotograf mobilny – sądzę o owym telefonie, to zapraszam do przeczytania tego wpisu.

Poniższa praca była chyba pierwszą w miarę mi się podobającą, po tym, jak rozpocząłem swoją przygodę z Xperią Z3 Compact. Zdjęcie przedstawia Most im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie o poranku.

Most im. Józefa Piłsudskiego

Nad kolejnym zdjęciem pracowałem pod kątem konkursu zorganizowanego przez polski odział Sony Mobile. Tak się złożyło, że zostałem jego laureatem :). Zdjęcie spodobało się także jury innego konkursu.

Nadzieja czy przeznaczenie?Dwa ostatnie obrazki są moimi ulubionymi z pierwszego oficjalnego spaceru fotograficznego społeczności IgersKrakow. Dodam, że spaceru bardzo udanego :).

Piknik pod Wawelem, fot.: Łukasz Gurbiel

Miłość, fot.: Łukasz Gurbiel

Niebawem kolejna porcja zdjęć!

1 komentarz dla "Instagramowy misz-masz (17)"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge