3 lata Fotokomórkomanii!

Fotokomórkomania: to już trzy lata!

3 lata Fotokomórkomanii!Kiedy w czerwcu 2012 roku rozpoczynałem przygodę pod nazwą Fotokomórkomania, nie spodziewałem się, że tak bardzo przywiążę się do tego przedsięwzięcia. Nawet gdy ostatnio z powodu pewnych zawirowań w mojej pozafotograficznej rzeczywistości nie publikowałem niczego przez kilka tygodni, to w głębi duszy cały czas byłem przekonany że niebawem powrócę do blogowej aktywności.

Cóż…, właśnie to chyba nastąpiło :).

Czy coś się zmieni w czwartym roku funkcjonowania Fotokomórkomanii?

Dojrzewam powoli do pomysłu prowadzenia jakiejś fotograficznej zabawy na Instagramie, czegoś inspirowanego wspaniałym Mobilnym Tygodniem Grupy Mobilni. Właściwie powstrzymuje mnie jedynie obawa o to, czy mój wolny czas pozwoli mi na regularne wyłapywanie Waszych perełek fotograficznych! Jeszcze to przemyślę, nie mam też nic przeciwko temu, żebyście sami wyrazili swoje opinie na ten temat w komentarzach :).

Postanowiłem kontynuować „kurs” Podstawy fotografii. Jestem przekonany, że aparaty fotograficzne wbudowane w smartfony będą z czasem coraz częściej wyposażane w tryby manualne, przez co posiądą część możliwości dzisiejszych zaawansowanych kompaktów, których to twórcze stosowanie wymaga już pewnej wiedzy teoretycznej z zakresu fotografii. Zdaję sobie sprawę również z tego, że część z Was – zapalonych fotografów mobilnych – eksperymentuje także z „większym” sprzętem fotograficznym :). Tak więc wiedzy nigdy za wiele!

A z okazji trzecich urodzin Fotokomórkomanii możecie życzyć mi wzrostu czytelnictwa – nic tak nie cieszy prowadzącego stronę internetową, jak obserwowanie wzrostowego trendu w Google Analytics! :). Aaaaa, no i chciałbym w tym roku zrobić jeszcze trochę przyzwoitych zdjęć!

Pozdrawiam serdecznie!

komentarzy 10 dla "Fotokomórkomania: to już trzy lata!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge