Kładka Bernatka 3

Instagramowy misz-masz (15)

Na dzisiejszy misz-masz składa się moja ulubiona tegoroczna seria zdjęć :). Wszystkie kadry powstały 29 października, pomiędzy godziną 7:16 a 7:32… Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek wcześniej, w ciągu kilkunastu minut zrobił osiem podobających mi się zdjęć. Tak – osiem, bo jedno – ze względu na inny motyw główny – pojawi się w następnym misz-maszu. Postprodukcja wszystkich prac trwała wielokrotnie dłużej niż sam proces fotografowania, chociaż tak naprawdę, wiele nie trzeba było przy tych zdjęciach „kombinować” – w tym przypadku praktycznie za cały efekt odpowiada naturalna gęsta mgła.

Bohaterem zdjęć jest najmłodsza krakowska przeprawa przez Wisłę: Kładka Ojca Bernatka (o.  Laetus Bernatek był inicjatorem budowy znajdującego się nieopodal kładki szpitala Bonifratrów w Krakowie). Ten efektowny (i budzący pierwotnie kontrowersje swoją architekturą) most pieszo-rowerowy został oddany do użytku we wrześniu 2010 roku i od razu stał się jednym z moich ulubionych obiektów do fotografowania w Krakowie.

A teraz już zdjęcia:

Kładka Bernatka 1

Kładka Bernatka 2

Kładka Bernatka 3

Kładka Bernatka 4

Kładka Bernatka 5

Kładka Bernatka 6

Kładka Bernatka 7

Zapraszam również na mój instagramowy profil! (na którym niewiele się obecnie dzieje, ale mam nadzieję, że już wkrótce się to zmieni :)).

komentarze 4 dla "Instagramowy misz-masz (15)"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge