Warsztaty TRN EyeEm Masterclass, plakat imprezy

Warsztaty TRN EyeEm Masterclass; Toruń, 26 października – są wolne miejsca!

Warsztaty TRN EyeEm Masterclass, plakat imprezy

Warsztaty TRN EyeEm Masterclass, plakat imprezy

TRN EyeEm Masterclass to cykl warsztatów organizowanych na całym świecie przez społeczność związaną z EyeEm. 26 października, w Toruniu, odbędzie się pierwsza polska edycja tej imprezy. Patronem wydarzenia jest Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”, a trud jej zorganizowania wzięli na siebie Mateusz Jaszak (członek Mobilnych, a także ambasador społeczności EyeEm w Polsce) oraz Jakub Jacek – zaprzyjaźniony z grupą umuzykalniony fotograf mobilny. Ta dwójka poprowadzi również same zajęcia.

Oto fragment oficjalnego opisu polskiej edycji TRN EyeEm Masterclass:

Warsztaty te zostały zorganizowane z myślą o nowicjuszach fotografii mobilnej. Nauczymy was jak skomponować zdjęcie, jak dobrać ustawienia aparatu, aby otrzymać zamierzony efekt, a także pokażemy wam jak edytować zdjęcia na urządzeniu mobilnym.

Warsztaty są bezpłatne, należy jednak wcześniej zarejestrować się na stronie TRNEyeEm.evenea.pl. Na dzień dzisiejszy jest jeszcze 15  wolnych miejsc.

Spotkanie odbędzie się w toruńskiej kawiarni Hanza Cafe o godzinie 12:00. W trakcje jego trwania przewidziane są także spacer fotograficzny i konkurs z nagrodami.

I na koniec jeszcze oficjalne wideo:

Polish EyeEm Masterclass from Mateusz Jaszak on Vimeo.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam w niedzielę do Torunia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge