Selfportret, autor: Michał Koralewski

Michał Koralewski w jury czwartej edycji The Mobile Photography Awards!

Selfportret, autor: Michał Koralewski

Selfportret, autor: Michał Koralewski

W poprzednim wpisie opowiedziałem o nowej edycji wielkiego, międzynarodowego konkursu fotografii mobilnej – The Mobile Photography Awards. Musicie wiedzieć, że wiąże się z nią bardzo mocny polski akcent! Otóż, do jury właśnie rozpoczętej, czwartej odsłony MPA został zaproszony Michał Koralewski – współzałożyciel Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”.

Absolutnie niesamowita sprawa! Michał będzie współtworzył tegoroczne jury MPA między innymi z tak znakomitymi osobowościami, jak: Scott Strazzante (otrzymał, między innymi, 11 razy tytuł Fotografa Roku stanu Illinois – wow!), Richard “Koci” Hernandez (tutaj chyba nie trzeba niczego dodawać :)), Emil Pakarklis (założyciel iPhone Photography School) czy Geri Centonze (założycielka Art of Mob).

W tajemnicy zdradzę Wam, że Michał długo się wahał, czy przyjąć propozycję uczestnictwa w pracach wspomnianego jury. Oczywiście, on sam nie może wziąć udziału w tegorocznym konkursie, ale najbardziej martwiło go to, czy pozostali Mobilni będą mogli! A jeżeli tak, to czy wszystko będzie fair. Ustalone zostało, że Michał od organizatorów nie dostanie do oceny grup zdjęć, w których znajdują się prace Mobilnych. Zespołów jurorskich jest 17, więc wszystkie zgłoszenia uda się ładnie pomiędzy nimi porozdzielać.

Ciekawostka: o całej sprawie napisał nawet na swojej stronie polski National Geografic :).

Gratuluję Michale!

komentarze 3 dla "Michał Koralewski w jury czwartej edycji The Mobile Photography Awards!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge