Mobile Photography Awards, czwarta edycja

Ruszyła 4 edycja konkursu Mobile Photography Awards (MPA)

Konkurs Mobile Photography Awards jest od kilku lat ważnym wydarzeniem w kalendarzu wielu zapalonych fotografów mobilnych. Uznawany jest – i chyba słusznie – za najbardziej prestiżowe zawody w fotografii mobilnej na świecie. Termin zakończenia przyjmowania prac przypada zawsze na grudzień, stąd MPA stanowi również doskonałą okazję do podsumowania całorocznego polowania na zdjęcia – wybierasz te kilka najlepszych, a potem czekasz z niecierpliwością na upragnione wyróżnienie. A kiedy się nie uda, masz cały kolejny rok na szlifowanie swoich umiejętności :).

W tym roku zdjęcia można zgłaszać w 20 kategoriach konkursowych – każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie.

Dobrą wiadomością jest to, że opłata zgłoszeniowa nie wzrosła (w stosunku do poprzedniej edycji). Za zgłoszenie 3 prac zapłacimy 20$, za 5 – 30$, za 9 – 50$, a przy 20 zdjęciach będzie nas to kosztowało 100$.

Prace można przysyłać do 1 grudnia 2014 r. za pośrednictwem tej strony. Wielu szczegółowych informacji o zasadach zabawy udziela oficjalna sekcja FAQ konkursu.

Jury poprzedniej edycji MPA było bardzo przychylne Polakom. Wyróżnionych zostało aż 20 prac, autorstwa 7 naszych rodaków. Mam przeczucie, że w obecnej edycji może być jeszcze lepiej! Obserwuję bardzo uważnie polską scenę fotografii mobilnej i wiem jak bardzo ona urosła w bieżącym roku. Pojawiło się kilku, może nawet kilkunastu, świetnych fotografów, którzy, moim zdaniem, mają spore szanse na zaistnienie w tegorocznym wydaniu The Mobile Photography Awards!

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge