Instagramowy misz-masz (12)

No i po krótkim urlopie, w czasie którego – między innymi – udało mi się ożenić :). Ze smutkiem stwierdzam, że podczas wolnego zdążyłem się mocno rozleniwić i po tych prawie trzech tygodniach bez bloga wcale nie jest mi łatwo namówić siebie samego do pisania :). Dlatego też dzisiaj będzie zdecydowanie więcej zdjęć niż tekstu, czyli kolejny instagramowy misz-masz.

Pewnego dnia natrafiłem na ciekawą sytuację. Na jednym z przystanków komunikacji miejskiej w Krakowie znajdowało się kilku mężczyzn. Jeden z nich spokojnie popijał sobie jakiś alkohol „z gwinta”, a inny golił maszynką jednorazową kolejnego kompana… Niestety pomimo starań nie udało mi się dobrze sfotografować tej zacnej scenki – panowie trochę się obruszyli kiedy się zbliżyłem :).

Golenie na przystanku

Nadwiślańska Kładka Ojca Bernatka, łącząca dzielnice Kazimierz i Podgórze, stała się krakowskim mostem zakochanych. Z każdym dniem pojawiają się na niej kolejne „kłódki miłości”. Oto jedna z takich kłódek:

Smród i Słonko

Kazimierz i Podgórze to moje ulubione – jeżeli chodzi o fotografowanie – krakowskie dzielnice. W ostatnich tygodniach znowu miałem kilka okazji żeby się tam pokręcić:

Ulica Celna na Podgórzu:

Ulica Celna; Podgórze, Kraków

Ulica Bartosza na Kazimierzu:

Ulica Bartosza; Kazimierz, Kraków

Ulica Tatrzańska na Podgórzu:

Ulica Tatrzańska, Podgórze, Kraków

Ulica Andrzeja Potebni na Podgórzu:

Ulica Andrzeja Potebni, Podgórze, Kraków

Nowa Cricoteka (trwają tam ostatnie prace budowlane – uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 13 września 2014 roku), czyli Muzeum Tadeusza Kantora i nowa siedziba Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, Podgórze:

Nowa Cricoteka (w budowie)

Na koniec jeszcze fotografia z Wrocławia, zrobiona na placu Nowy Targ, który znajduje się nieopodal Dolnośląskiego Centrum Fotografii „Domek Romański”. Zdjęcie jest z początku kwietnia – byłem wtedy we Wrocławiu na otwarciu wystawy fotografii mobilnej, która miała miejsce właśnie w Domku Romańskim.

Plac Nowy Targ, Wrocław

To tyle – na dzisiaj wystarczy :). Zachęcam do śledzenia mojego profilu na Instagramie – tam zdjęcia pojawiają się w miarę na bieżąco i w większej ilości.

komentarzy 9 dla "Instagramowy misz-masz (12)"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge