Źródło: http://popphoto.com

Zawojujmy w konkursie magazynu Popular Photography :)

Popular Photography to jeden z najpopularniejszych amerykańskich magazynów poświęconych fotografii. Pismo jest miesięcznikiem wydawanym od ponad 75 lat – jego pierwszy numer ukazał się w maju 1937 roku. Magazyn ten organizuje coroczny konkurs fotograficzny dla swoich sympatyków i tak się złożyło, że w tym roku jest to konkurs fotografii mobilnej! :). 

Konkurs jest ogólnoświatowy (z wyłączeniem kilku regionów, wśród których nie ma Polski), a żeby wziąć w nim udział nie trzeba wnosić żadnej opłaty. Można za to wygrać 500$ :). Oficjalny regulamin (w języku angielskim) znajduje się w tym miejscu.

Kategorie konkursowe są dwie: Open i #NoFilter. Zgłaszane prace do kategorii Open mogą być edytowane (oczywiście wyłącznie przy użyciu smartfonów lub tabletów), a w kategorii #NoFilter dopuszcza się tylko kadrowanie. Do każdej z kategorii można zgłosić po 3 zdjęcia. Termin na uczynienie tego upływa 23 września 2014 roku o północy (pewnie czasu wschodniego letniego EDT – odpowiedniego dla Nowego Jorku, z którego pochodzi Popular Photography).

Gorąco zachęcam wszystkich rodzimych fotografów mobilnych do wzięcia udziału zabawie! Nie kosztuje to nic, a jest szansa na pokazanie się w kultowym magazynie fotograficznym, że już nie wspomnę o nagrodach pieniężnych :).

Prace można zgłaszać przy pomocy tego formularza. Powodzenia!

komentarzy 7 dla "Zawojujmy w konkursie magazynu Popular Photography :)"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge