Logo Forum Mobilnych (twórca: Michał Koralewski)

Ruszyło „Forum Mobilnych”!

Z radością śpieszę zakomunikować, że w dniu dzisiejszym Grupa „Mobilni” oficjalnie otworzyła Forum Mobilnych – pierwsze polskie forum dyskusyjne, w całości poświęcone fotografii mobilnej! Projekt ten pochłaniał gros mojego wolnego czasu w ciągu ostatnich trzech tygodni – co jeszcze w powiązaniu z okresem świątecznym, który w międzyczasie nadszedł, niestety przełożyło się na brak nowych wpisów na Fotokomórkomanii. Ech – że też tak człowiek nie potrafi się rozdwoić… Albo roztroić lub najlepiej rozszczepić na jeszcze więcej autonomicznych części… Postaram się nadrobić zaległości, bo kilka tematów na mam już w głowie od jakiegoś czasu.

Forum Mobilnych (twórca grafiki: Michał Koralewski)

Logo Forum Mobilnych (twórca: Michał Koralewski)

A wracając do forum: serdecznie zapraszam do zarejestrowania się! Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć przyjazne miejsce do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na wszelkie tematy związane z fotografią mobilną. Forum Mobilnych ciągle wymaga jeszcze od nas sporo pracy, ale już teraz jest (mam nadzieję!) w pełni funkcjonalną platformą. Na początek szczególnie mocno zachęcam do zgłaszania wszelkich uwag i pomysłów „racjonalizatorskich” :). Odpowiedni dział służący tego typu celom istnieje już na forum.

Tylko od Was – prawdziwych miłośników fotografii mobilnej – zależy, jakim miejscem stanie się Forum Mobilnych! Załóżcie swoje konta już dzisiaj, a będziecie mogli opowiadać wnukom, że od początku współtworzyliście fragment historii polskiej fotografii mobilnej :).

Forum Mobilnych

 

1 komentarz dla "Ruszyło „Forum Mobilnych”!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge