Wystawa fotografii mobilnej we Wrocławiu - plakat

Wielka wystawa fotografii mobilnej teraz we Wrocławiu!

Pamiętacie wystawę w Murowanej Goślinie zorganizowaną przez Mobilnych? Jeżeli nie, to zachęcam do przeczytania niedługich artykułów tutaj i tutaj. A dla tych, którym się nie chce czytać, krótkie przypomnienie: wystawa w Murowanej Goślinie pod Poznaniem była prawdopodobnie największą wystawą fotografii mobilnej zorganizowaną do tej pory w Polsce. Podczas jej trwania ponad 70 polskich pasjonatów tej dziedziny sztuki zaprezentowało około 150 swoich zdjęć.

Właściwie od samego początku było wiadomo, że nie skończy się na Murowanej Goślinie. Plan jest bowiem taki, żeby te zdjęcia wędrowały po Polsce, zaszczepiając ducha fotografii mobilnej wśród naszych krajan :).

Wystawa fotografii mobilnej we Wrocławiu - plakat

Wystawa fotografii mobilnej we Wrocławiu – plakat

Miło mi poinformować, że właśnie uczyniliśmy pierwszy krok ku zrealizowaniu tego zamierzenia. Dzięki pani Jolancie Waniowskiej możemy zaprezentować wspomnianą wystawę ponownie – tym razem we Wrocławiu! Nie mam pojęcia jakim cudem udało się to pani Jolancie zorganizować, ale zdjęcia przez prawie miesiąc (od 3 do 30 kwietnia 2014 r.) będą wisiały w Dolnośląskim Centrum Fotografii „Domek Romański”, a informacja o tym wydarzeniu pojawiła się nawet na stronie Związku Polskich Artystów Fotografików!

A teraz do rzeczy. W imieniu własnym oraz Mobilnych, serdecznie zapraszam na wernisaż wystawy, który odbędzie się 3 kwietnia 2014 r. o godzinie 17:00 w DCF „Domek Romański”, mieszczącym się we Wrocławiu, przy Placu Nankiera 8. Tym razem będę obecny, a nawet prawdopodobnie przemówię w imieniu Grupy Mobilnych.

I jeszcze na koniec link z oficjalnej strony Mobilnych:

Wasze zdjęcia jadą do Wrocławia! Wernisaż w „Domku Romańskim” 3 kwietnia o 17.00

 

1 komentarz dla "Wielka wystawa fotografii mobilnej teraz we Wrocławiu!"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge