Plakat wystawy Opojonych z gościnnym udziałem Mobilnych

W Holešovie trwa czesko-polska wystawa fotografii mobilnej

Z kilkudniowym opóźnieniem (ech, ten notoryczny brak czasu) pragnę Was poinformować, że w czeskim Holešovie odbył się w sobotę (7 marca) wernisaż wystawy fotografii mobilnej zorganizowanej przez grupę Opojeni. Opojeni to czeski odpowiednik naszej rodzimej Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”, której mam przyjemność być członkiem. Jako że obie grupy są ze sobą zaprzyjaźnione, Opojeni zaproponowali nam – Mobilnym – gościnny udział w swojej wystawie odbywającej się w leżącym na Morawach Holešovie.

Widok na Holešov, fot. Rudolf Seifert. Źródło: Wikimedia Commons

Widok na Holešov, fot. Rudolf Seifert. Źródło: Wikimedia Commons

Zdjęcia są wystawiane w nie byle jakim miejscu, bo w samym zamku Holešov. To ta spora budowla w lewym górnym rogu zdjęcia zamieszczonego powyżej :)

Plakat wystawy Opojonych z gościnnym udziałem Mobilnych

Plakat wystawy Opojonych z gościnnym udziałem Mobilnych

A teraz kilka słów o samej wystawie i wernisażu. Czesi zaprezentowali około 100 fotografii, my (Mobilni) dosłaliśmy 22 zdjęcia. Jak widzicie było co oglądać! Właściwie to należy powiedzieć, że jest co oglądać – wystawa skończy się bowiem dopiero 30 czerwca. Prace prezentują się bardzo okazale – wszystkie są w formacie 30 x 30 cm.

Mobilnych na wernisażu godnie reprezentowali Gosia Radziszewska i Krzysztof Górny. Gosi przypadł zaszczyt przedstawienia wszystkim zebranym działalności naszej grupy.

Zdjęcia z wernisażu można oglądnąć na facebookowym fanpage’u Opojonych.

1 komentarz dla "W Holešovie trwa czesko-polska wystawa fotografii mobilnej"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge