„Konkurs fotograficzny z olloclipem” rozstrzygnięty

Święta, święta i po świętach. W ciągu ostatnich dwóch tygodni nie bardzo miałem czas skupić się na pisaniu, więc narobiłem sobie niezłych zaległości. Czas zacząć je nadrabiać!

Jako że w poprzednim wpisie zachęcałem do wzięcia udziału w pewnym konkursie fotograficznym na Instagramie (w którym to konkursie miałem przyjemność być członkiem jury), to jestem teraz winien Wam informację o jego wynikach. Zwycięskie zdjęcia wraz z krótkimi uzasadnieniami tego, dlaczego zostały wybrane, zostały opublikowane na stronie Mobilnych:

„Konkurs fotograficzny z olloclipem” — WYNIKI

Po raz pierwszy w życiu miałem okazję być w jury konkursu fotograficznego. Ciekawe doświadczenie! Pomimo tego, że jury składało się tylko z trzech osób, a zdjęć spośród których dokonywaliśmy wyboru nie było dużo, obradowaliśmy w trybie online przez prawie półtorej godziny! Gdybym sam miał podjąć decyzję, to nie byłoby żadnego problemu, jednak nawet w stosunkowo niewielkim gronie, dojście do konsensusu okazało się nie takie proste. Chociaż każdemu z nas podobały się mniej więcej te same zdjęcia, to wybranie trzech zwycięskich, a także ustawienie ich w odpowiedniej kolejności, przysporzyło sporo trudu :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge