"Nasze Miasto" z dnia 2013-09-30, strona 9

O fotografii mobilnej w gazecie „Nasze Miasto”

Poznańską wystawę fotograficzną, przygotowaną przez grupę „Mobilni„, odwiedził pan Błażej Dąbkowski – dziennikarz współpracujący między innymi z gazetą „Nasze Miasto”. Wystawa, a także sam fenomen fotografii mobilnej, zainteresowały pana Błażeja na tyle, że postanowił przygotować materiał poświęcony temu tematowi. W efekcie, w wydaniach poznańskim, łódzkim oraz trójmiejskim „Naszego Miasta” z 30 września, znalazł się całostronicowy tekst, w którym wspólnie z Michałem Koralewskim opowiadamy o fotografii mobilnej.

Wydanie cyfrowe „Naszego Miasta” z opisywanym tekstem można pobrać/przeczytać tutaj. Artykuł znajduje się na dziewiątej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge