Wystawa fotografii mobilnej "Mobilne miasta"

Wystawa fotografii mobilnej „Mobilne miasta”

Witajcie! Mam ogromną przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków Fotokomórkomanii na wystawę fotografii mobilnej „Mobilne miasta”. Wystawa odbędzie się w Poznaniu w dniach 21 – 27 września 2013 roku. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowanych ponad 100 fotografii wykonanych przez członków Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”. Wśród wystawionych zdjęć będą również moje prace :). Jak łatwo się domyślić, tematem przewodnim wystawy będzie MIASTO.

Zdjęcia zostaną zaprezentowane w klubo-księgarni Bookarest, mieszczącej się w genialnym miejscu, jakim niewątpliwie jest Centrum Sztuk i Biznesu „Stary Browar” w Poznaniu.

Wystawa fotografii mobilnej "Mobilne miasta"

Wystawa fotografii mobilnej „Mobilne miasta”

Tak jak napisałem wcześniej, fotografie będzie można oglądać od 21 września przez cały tydzień. Zachęcam jednak do odwiedzenia księgarni Bookarest już w sobotę 21 września (między godziną 11 a 16), gdyż będziecie mieli wtedy okazję poznać oraz porozmawiać z członkami Mobilnych. Bardzo, bardzo serdecznie zapraszamy!

Bardziej szczegółowe informacje, wraz z krótkim przedstawieniem wszystkich autorów zdjęć, zostały zamieszczone na oficjalnej stronie Mobilnych: Zapraszamy do Poznania na naszą wystawę fotograficzną!

Miło mi również zakomunikować, że Fotokomórkomania objęła wystawę „Mobilne Miasta” patronatem medialnym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge