Pierwsze urodziny Fotokomórkomanii

Pierwsze urodziny Fotokomórkomanii – minął już rok!

Dokładnie rok temu, 13 czerwca 2012 roku, opublikowałem pierwszy post na tym blogu. Dokładnie też pamiętam jak opornie szło mi wtedy przygotowywanie owego tekstu. Od początku założyłem sobie, że będę starał się pisać najlepiej jak potrafię, dbając – na miarę swoich możliwości – o stylistykę, interpunkcję oraz jasność przekazu. Mam nadzieję, że z każdym wpisem wychodzi mi to odrobinę lepiej, chociaż równocześnie dociera do mnie jak bardzo muszę się jeszcze poprawić.

Pierwsze urodziny Fotokomórkomanii

Po pełnym roku z Fotokomórkomanią jedno wiem na pewno – było warto! Nauczyłem się przez ten rok bardzo wiele. Ogarnąłem przyzwoicie podstawy WordPressa, przypomniałem sobie trochę php, css i html (oj, długo nie używałem tej kombinacji). Poznałem bliżej pewne aspekty trudnej sztuki SEO oraz marketingu w Internecie. Dzięki Fotokomórkomanii udzieliłem też pierwszego w życiu wywiadu dla radia – szczęśliwie dla słuchaczy nie na żywo :). Dostałem także nawet ofertę współpracy z dużym portalem, chcącym mieć (albo już mającym) dział tematycznie związany z moim blogiem (nic z tego ostatecznie nie wyszło – po mojej odpowiedzi nikt się do mnie już nie odezwał).

Najważniejsze jednak jest to, że prowadzenie Fotokomórkomanii dało mi szansę poznania bardzo interesujących ludzi o wybitnie podobnych zainteresowaniach fotograficznych do moich własnych. Nie znamy się jeszcze osobiście, ale myślę, że to się kiedyś zmieni :). Na ten moment nasze kontakty skupiają się wokół współpracy nad ekscytującym projektem Mobilni, którego całą ekipę pozdrawiam w tym miejscu serdecznie!

To chyba tyle! Możecie mi tutaj życzyć 100 wpisów w kolejnym roku blogowania! :). W tym, który właśnie minął, starczyło mi czasu tylko na 94.

Łukasz Gurbiel – sollyth

komentarzy 8 dla "Pierwsze urodziny Fotokomórkomanii – minął już rok!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge