Grupa entuzjastów fotografii mobilnej "Mobilni"

Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni” ruszyła!

Wiecie co? Jestem dzisiaj w bardzo dobrym nastroju! Pamiętacie jak kilka dni temu pisałem, że coś się kroi? No więc dzisiaj się w końcu wykroiło :). Mogę już oficjalnie ogłosić, że zawiązała się bardzo interesująca społeczność: Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”!

Grupa powstała z inicjatywy Michała Koralewskiego – znanego polskiego miłośnika wspomnianej dziedziny sztuki, laureata ostatniej edycji konkursu fotograficznego The Mobile Photography Awards. Michał zaprosił mnie oraz kilku innych fotografów do współpracy i przez ostatnie kilkanaście dni intensywnie budowaliśmy stronę internetową Mobilnych.

Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej "Mobilni"

Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni” – symbol grupy

Nie będę się tutaj rozpisywał na temat samej grupy, bo wszelkie szczegółowe informacje są, lub niebawem będą, dostępne na jej oficjalnej witrynie. Natomiast w tym momencie szczególnie mocno zachęcam do odwiedzenia podstrony Członkowie. Znajdują się na niej profile obecnych Mobilnych wraz z ich autorskimi mikrogaleriami.

Tak więc jeszcze raz gorąco zapraszam, zaglądnijcie koniecznie na stronę Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge