Instagramowy misz-masz (1)

Czas nadrobić zaległości. I wprowadzić pewną zmianę. Przez dłuższy okres czasu nie wstawiałem do blogowej galerii żadnych zdjęć, skutkiem czego na moim instagramowym koncie utworzyła się kolejka oczekujących fotek. Do dzisiejszego wpisu wybrałem ich dziewięć. Stanowią one tak niespójną mieszaninę, że utknąłem na wymyślaniu sensownego tytułu… Utknąłem zresztą nie po raz pierwszy.

Postanowiłem więc, że od dzisiaj nie będę sobie zawracał głowy tytułami postów z moimi instagramami, tylko będą one brzmieć zawsze w jednakowy sposób – tak jak ten dzisiejszy. Zmieniał się będzie jedynie numerek. I koniec, po problemie. Blog jest wyposażony w dość (mam nadzieję) sprawną wyszukiwarkę, więc konkretne zdjęcie powinno dać się od biedy wyszukać poprzez wpisanie w nią czegoś z tym zdjęciem związanego.

Żegnaj mój HTC Desire HD. Poniższe zdjęcie graffiti przedstawiającego palącą żabę, jest prawdopodobnie ostatnim, umieszczonym w blogowej galerii, zdjęciem zrobionym przy pomocy DHD. Służył mi dobrze, teraz służy mojej drugiej połowie.

Żaba

 Z kolei dwa następne zdjęcia są pierwszymi sensownymi, które wyszły z mojego nowego nabytku, czyli Samsunga Galaxy S III. Obie fotografie zostały zrobione na Placu Matejki w Krakowie. Pomnik to Pomnik Grunwaldzki.

Plac Matejki

Pomnik Grunwaldzki

 Teraz dwie abstrakcje:

Butelka abstrakcja

Papierowa rura

 Ulica Św. Krzyża w Krakowie. Z tyłu widać Kościół Świętego Krzyża. Bardzo lubię ten zakątek mojego miasta.

Na Świętego Krzyża

A to Szreniawa – miejscowość leżąca niedaleko Miechowa, który z kolei leży niezbyt daleko od Krakowa :). Urzekający widok – nawet w naturze i bez obróbki:

Szreniawa

I kolejna abstrakcja. Zdjęcie z krakowskiego dworca kolejowego. Tutaj jest raczej dość paskudnie bez obróbki… Zdecydowanie nie polecam. I jeszcze strasznie zmarzłem wtedy…

Dworzec abstrakcja

Na koniec zwierz z którym mieszkam (mieszkam też z pewną Foką, ale to już całkiem inna historia :) ). Bardzo, ale to bardzo charakterna kotka o imieniu Tosia:

Tosia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge