Trzy razy architektura

Dzisiaj tylko trzy zdjęcia. Na wszystkich królują motywy architektoniczne. No, może na jednym z nich nie króluje, ale z pewnością jest obecny i jak to się mówi: robi zdjęcie. Dwa z trzech obiektów architektonicznych znajdujących się na zdjęciach już wcześniej fotografowałem. Tylko blok jest nowością. Wiadukt można odszukać na moim instagramowym profilu, a stary dom pojawił się już nawet tutaj na blogu we wpisie Fotograficzny miszmasz.

Pod wiaduktem

Dom, posiadający adres Prądnicka 34, należał do kolei. Nie wiem czy dalej należy, bo w lutym obecnego roku miał się odbyć przetarg na jego sprzedaż. Ciekawostka: 447 metrów kwadratowych działki plus budynek – cena wywoławcza 555 000 zł. Nie mam pojęcia czy ktoś się skusił, ale nie wygląda mi na to.

Stary dom II

Na poniższym zdjęciu znajduje się blok mieszkalny. Raczej dość typowy klocek z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Tak naprawdę to wieku budynku nie znam, oceniam go wyłącznie na oko. Przechodzę obok owego bloku dość regularnie i nigdy nie mogę się nadziwić zamysłowi architektonicznemu przyświecającemu twórcy otworów z jego dolnej części :D.

Blok II

komentarze 3 dla "Trzy razy architektura"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge