Promocje w App Store – coś dla właścicieli iPhone’ów

Czy wiecie, że w sklepie App Store (dla niezorientowanych: App Store to oficjalny sklep, prowadzony przez Apple, z aplikacjami przeznaczonymi dla urządzeń tej firmy) stosunkowo często można zakupić programy po obniżonych cenach, albo nawet pobrać je zupełnie za darmo? Cały problem polega na tym, że takie promocje obowiązują zazwyczaj tylko przez dość krótki okres czasu – na przykład przez weekend. Przy ogromnej ilości softu znajdującego się w App Store (obecnie jest to podobno ponad 500 000 pozycji) bardzo łatwo przegapić takie okazje. Jako posiadacz telefonu z Androidem na pokładzie, osobiście nie korzystam z App Store, ale za to osobiście trafiłem na bardzo interesującą stronę, dzięki której ci z Was, którzy są  posiadaczami sprzętu działającego pod kontrolą iOS, nie przegapią już żadnej interesującej oferty. Oto adres: http://appshopper.com. Interesują Was może obecne promocje w App Store na aplikacje dla iPhone’a z dziedziny fotografii? Proszę bardzo: http://appshopper.com/iphone/photography/prices.

Innym narzędziem, przydatnym do śledzenia promocji w App Store, jest program PandoraBox.

komentarzy 5 dla "Promocje w App Store – coś dla właścicieli iPhone’ów"

 • Ten soft to jeden z pierwszych jakie zainstalowałem na applowym tablecie. Rzeczywiście dobrze się sprawdza.

  • A jak w ogóle sprawdza się ten twój tablet? No i jak współpracuje z andkowym telefonem?

   • Właśnie, właśnie – już dawno miałem sklecić na ten temat post (w kwestii pracy z iOS i ogólnie z tabletem). Generalnie jest całkiem OK, choć andek jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny. Współpraca z telefonem jest też git, bo główne usługi oparte są o chmurę googlową (email, kalendarz, kontakty), appki do g+, fb, pocket, instagram czy flipboard też działają na obu systemach tak jak powinny, a pliki przechowuję na dropboxie (co prawda ten na iOS jest o wiele biedniejszy niż na andku). Powiem tak – jeśli zdecyduję się na zakup iPhone’a (ze względów fotograficznych, choć nie tylko) to będzie mi brakowało wspomnianej już większej funkcjonalności Androida (i jednak przyjemniejszej obsługi andka 4).
    Zresztą mam teraz jeszcze trochę urlopu to może uda mi się w końcu napisać ten post, o którym też już wspomniałem. Swoją drogą jak widać oba systemy, mimo odrębności, mogą ze sobą całkiem nieźle współdziałać.

    • No na zdrowy rozum taka współpraca powinna właściwie tak wyglądać. W końcu oba systemy, jakby nie patrzeć, należą do uniksowej rodziny ;).

     • Niestety szkoda, że to akurat nie ma żadnego znaczenia. Na szczęście (jak na razie) oba są otwarte na te same usługi chmurowe i posiadają wiele takich samych aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge