Kilka instagramów z krótkiego urlopu

Na początku sierpnia byłem (w końcu) na krótkim urlopie. Wybrałem się w słabo mi znanie rejony okolic Augustowa. Było świetnie, nawet pogoda starała się jakby nie przeszkadzać. Komórką fotografowałem mało – w końcu urlop to czas kiedy mogłem mieć swoją lustrzankę prawie cały czas przy sobie. Ale nawet i nią nie fotografowałem za wiele. Najczęściej w użyciu był wodo-, brudo- i wstrząsoodporny kompakt, który sprawdził się w tamtych, bądź co bądź, obfitych w wodę warunkach bardzo dobrze :). A wracając do fotografii komórkowej, to kilka instagramów powstało, a w galerii zamieszczam pięć moim zdaniem najfajniejszych. Oto one:

water Pacmans :)

Rośliny wodne

Drewno

Włosy

Co jak co, ale tęcze to mają w Podlaskiem piękne!

Tęcza

Jedna z naszych uroczych sąsiadek, starających się pożreć wszystko to, co przez nieuwagę zostało zostawione zbyt blisko granicy z ich terytorium :)

Koza

komentarze 3 dla "Kilka instagramów z krótkiego urlopu"

  • Dzięki za komentarz na stronie dobrafotografia.com.pl Gratuluję ciekawego bloga i naprawdę ciekawej galerii. Tak fotografia komórkowa lub smartfonowa ma coś w sobie, mnie oprócz tego fascynują stare aparaty cyfrowe i analogowe. Nikon D300 to dobry wybór ja posiadam Nikona D70 i bardzo lubię tą firmę.

  • Witam serdecznie
    Czy ja dobrze rozumiem, że używał Pan aparatu kompaktowego do robienia tych zdjęć? Jak potem można je wrzucić do instagrama, jeśli robi się zdjęcia nie przy pomocy iPhone’a?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge