Przywitanie

Mam na imię Łukasz i całkiem niedawno odkryłem radość fotografowania telefonem komórkowym. Fotografią interesuję się od lat, ale zawsze liczyły się dla mnie aparaty fotograficzne „duże i poważne”.

Pewnego dnia przeczytałem artykuł o dzikiej popularności aplikacji Instagram, a niedługo później o tym, że Instagram jest już dostępny na telefonach opartych o system Android. A ja właśnie taki telefon posiadam.

No i wpadłem… Od kilku tygodni moi znajomi łypią na mnie podejrzliwie, gdyż wszędzie łażę z telefonem komórkowym w ręce i fotografuję wszystko co mi w oko wpadnie. A z reguły w oko wpadają mi  rzeczy absolutnie niefotogeniczne w przekonaniu innych… Zresztą zajrzyj sama/sam do galerii :).

W blogu zamierzam opowiadać o swojej przygodzie z „fotografią komórkową”, pokazywać Wam zrobione zdjęcia, a także zająć się trochę technicznym aspektem całej tej zabawy.

To chyba na razie tyle.

1 komentarz dla "Przywitanie"

  • Fotografie można robić różnym sprzętem. Podobnie jak Annie Leibovitz uważam, że najlepszy aparat to ten, który masz zawsze ze sobą i często jest to właśnie komórka :) Jednak jeśli świadomie idę robić zdjęcia, to przeważnie zabieram ze sobą lustrzankę pełnoklatkową. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge